Nazywam się Marcin Noras, a moja firma od ponad 10 lat wyposaża wnętrza Polaków w klasyczne lampy mosiężne. W tym się specjalizujemy i w tym jesteśmy najlepsi: oferujemy wysokiej jakości lampy wykonane z mosiądzu projektowane oraz produkowane w Polsce. Przez ten czas sprzedaliśmy tysiące lamp tysiącom klientów, zadowolonych klientów, a potwierdzamy to pozytywnymi opiniami w serwisie Allegro.pl oraz Ceneo.pl. Klienci indywidualni wykańczają naszymi lampami różne pomieszczenia, od przedpokoju, przez salon, aż po sypialnie, często całe mieszkania lub nawet domy. Klienci biznesowi aranżują za pomocą naszych lamp pokoje hotelowe czy biura. Zamówienia realizujemy zwykle w ciągu maksymalnie kilku dni roboczych, jednak w okresie szczytu sprzedażowego czas ten może ulec wydłużeniu. Należy pamiętać, że aktualny czas wysyłki podany jest na stronie z opisem każdej z lamp.
Jesteśmy w stanie sprostać wielu wymaganiom, słuchamy klientów i pomagamy im. Chciałbym podkreślić to bardzo mocno, ponieważ zakup na odległość nie zawsze jest prosty, a Klienci czasami mają wątpliwości odnośnie wyboru konkretnego modelu lampy czy doboru jej wysokości (szczególnie, że często dopasowujemy wysokość lampy do potrzeb Klienta). Nie są to częste sytuacje, ale co jakiś czas wymieniamy Klientowi klosze na inny kolor (na przykład białe na ecru). W przypadku nietrafionego zakupu istnieje możliwość zwrotu zakupionej lampy albo jej wymiany - w każdym przypadku Klient nie musi wychodzić z domu, ponieważ to kurier dowozi lub odbiera przesyłkę z dowolnego adresu. Czasami można się pomylić w doborze wysokości lampy wiszącej - w takim przypadku wielokrotnie wysyłaliśmy Klientowi element, dzięki któremu lampa stawała się na przykład niższa. Dzięki znikomej ilości zwrotów oraz reklamacji nie mamy różnych działów obsługi, które nie są dobrym rozwiązaniem dla Klienta i utrudniają przepływ informacji między Sprzedającym, a Kupującym.  
 Ceneo.pl: 5/5 gwiazdek
W serwisie Ceneo.pl Klienci oceniają nas na 5/5:     https://www.ceneo.pl/sklepy/mninteriors.pl-s14835:
Uczestniczymy w programie Zaufane Opinie Ceneo.
Oznacza to, że każdy Klient naszego sklepu po kilku dniach od złożenia zamówienia ma możliwość wystawienia opinii w serwisie Ceneo.pl. Osoby przypadkowe nie mogą wystawić nam opinii.
 Allegro.pl: 100% poleceń
W serwisie Allegro.pl mamy 100% poleceń i ani jednego komentarza nie polecam. Klikając w poniższy odnośnik można zobaczyć je wszystkie http://allegro.pl/show_user.php?uid=1471054:
Zgodność przedmiotu z opisem:
Kontakt ze Sprzedającym:
Koszty wysyłki:
 Dbamy o prawa konsumenta
Posiadamy 'Certyfikat dbałości o prawa konsumenta'. Przyznawany jest on sklepom, których regulamin jest w 100% zgodny z prawem oraz nie zawiera klauzul niedozwolonych. 

Ponadto gwarantuje on, że sklep przestrzega prostych i jasnych reguł związanych z reklamacją towaru i prawem odstąpienia od umów.

Strona informacyjna dotycząca zwrotów i reklamacji w naszym sklepie: Zwroty i reklamacje
 Przesyłka kurierska zawsze 0zł
Bez względu na sposób płatności oraz ilość zamawianych lamp.
 U nas lampy tylko i wyłącznie z mosiądzu
Zawsze to podkreślamy, ponieważ mosiądz to szlachetny i ponadczasowy materiał, przede wszystkim ceniony jest za swoją trwałość (mosiądz to metal, który nie rdzewieje). Należy być czujnym, ponieważ na rynku łatwo można znaleźć lampy udające mosiężne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną informacyjną, na której piszemy kilka zdań o mosiądzu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o naszych lampach mosiężnych.
 Dopasowujemy lampy do klienta
Niemal codziennie wysyłamy lampy, które zostały dopasowane do potrzeb klienta. Najczęstsze modyfikacje dotyczą zmiany wysokości lamp. Zapraszamy na stronę informacyjną dotyczącą zmian w lampach
 Idziemy na rękę
Rozumiemy, że zakupy na odległość różnią się od stacjonarnych, dlatego umożliwiamy wymiany kloszy lub abażurów na inny kolor, a także wymiany samych lamp. W niektórych przypadkach dosyłamy odcinek odpowiedniej rurki mosiężnej, jeśli zakupiona lampa okazała się za niska lub za wysoka. Możemy też sprzedać lampy bez kloszy lub abażurów. 
Oczywiście każdy Kupujący ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny.
 Różne możliwości złożenia zamówienia
Można po prostu zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail:
Nr tel.: +48 535 928 455
E-mail: biuro@mninteriors.pl
Formularz kontaktowy na naszej stronie