Z uwagi na fakt, że nasz sklep dba o prawa konsumenta pragniemy zapewnić, że opinie o produktach mogą być wystawiane tylko do faktycznie zakupionych produktów oraz przez Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Podobnie w przypadku opinii o naszym sklepie - również mogą je wystawiać jedynie Klienci, którzy dokonali zakupu.
Jednocześnie podkreślamy, że nie zawieramy fikcyjnych lub pozornych Umów Sprzedaży w celu wystawienia opinii o produktach lub sklepie. Dodatkowo zapewniamy, że nie zamieszczamy ani nie zlecamy zamieszczania innej osobie nieprawdziwych opinii lub rekomendacji Klientów oraz nie zniekształcamy opinii lub rekomendacji Klientów w celu promowania naszych produktów (lamp). Udostępniamy opinie zarówno pozytywne, jak i negatywne. Nie udostępniamy sponsorowanych opinii.
Aby publikowane opinie o produktach lub o naszym sklepie pochodziły faktycznie od Klientów, którzy dokonali zakupów, otrzymują oni za pomocą serwisów Ceneo.pl oraz Allegro.pl indywidualne linki na podany przez nich przy zakupie adres poczty elektronicznej - w ten sposób dostęp do formularza opinii otrzymuje wyłącznie Klient, który dokonał zakupu Produktu w naszym sklepie.

 Ceneo.pl
W serwisie Ceneo.pl Klienci oceniają nas na 5/5:     https://www.ceneo.pl/sklepy/mninteriors.pl-s14835
Uczestniczymy w programie Zaufane Opinie Ceneo.
Oznacza to, że każdy Klient naszego sklepu po kilku dniach od złożenia zamówienia ma możliwość wystawienia opinii w serwisie Ceneo.pl. Osoby przypadkowe nie mogą wystawić nam opinii.
 Allegro.pl
W serwisie Allegro.pl mamy 100% poleceń i ani jednego komentarza nie polecam! Klikając w poniższy odnośnik można zobaczyć je wszystkie http://allegro.pl/show_user.php?uid=1471054:
Zgodność przedmiotu z opisem:
Kontakt ze Sprzedającym:
Koszty wysyłki: